1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Cena za 1 m3 betonu

Cena míchaného betonu se může lišit kraj od kraje. Svoji roli hraje dopravní vzdálenost i dostupnost surovin pro betonárku. Rozdílnou cenu za 1 m3 také zaplatíte za různou kvalitu betonové směsi, beton se speciálními vlastnostmi a účtovaná částka se může také lišit podle odebíraného množství. Aktuální ceník za kubík betonové směsi můžete snadno poptat prostřednictvím StavebninyX a udělat si ucelenější představu o celé investici.

Beton je známým a oblíbeným stavebním materiálem již od dob Antiky.

Dle aktuální normy se značí písmenem C a číselným kódem, např. C20/25. Číselný údaj označuje pevnost na válci a na krychli v Newtonech na milimetry čtvereční (N/mm2) po 28 dnech. Nezapomeňte také, že beton svou pevností vyniká v tlaku, v tahu je jeho pevnost až desetkrát nižší a proto se konstrukce namáhané na tah vyztužují nejčastěji ocelovou výztuží. Ocelové tyče do betonu můžete poptat také. Zatuhlá betonová směs takzvaně zraje, což znamená, že nabývá pevnosti s časem. 28 dní je doba, po jejímž uplynutí beton vykazuje vlastnosti deklarované jeho třídou. Pokud dojde k zatěžování konstrukce dříve, může dojít k jejímu trvalému znehodnocení. Zvažte proto, po jaké době po pokládce začnete s dalšími pracemi.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno