1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Hliníkové jekly, nerezové jekly – široký výběr za nejlepší cenu

Patří mezi nejuniverzálnější materiál a jeho využití se z oboru stavebnictví rozšiřuje do dalších technických oborů. Mluvíme o jeklech, tedy o uzavřených kovových profilech, které se vyrábí v mnoha velikostech a tvarech. Pořiďte si je nyní od nás za nejvýhodnější ceny. Ušetříte nejen peníze, ale i čas.

Ať již pro svůj projekt sháníte hliníkové jekly nebo nerezové jekly, u nás je získáte za ty nejvýhodnější ceny. Jekly vám dodáme v požadovaných rozměrech i tvarech. Malé či velké, čtvercové či obdélníkové. A kromě jeklových profilů vám zajistíme i plastové zátky do jeklů a plastové spojky.

Čas jsou peníze. Ušetřete s námi obojí.

Jekly nejsou zbožím, které koupíte v každém hobbymarketu. Ať již potřebujete jakýkoliv tvar, velikost či materiál, my dodavatele oběháme za vás. Vy nám tak pouze napište, jaký typ jeklů sháníte a my vám do několika hodin zašleme nabídku, ze které si určitě vyberete. Vše na jednom místě, vše za nejvýhodnější ceny.

Využití jeklových profilů

Jeklové profily můžete využít například pro konstrukční účely. Naleznete je v montovaných stavbách nebo ocelových a železobetonových halách, kde tvoří základ pro opláštění. Další typy jeklů můžete využít jako stropnice nebo sloupky stěn konstrukcí. Jeklové profily ve tvaru U můžete využít i jako pojezdy kolejnic.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Byl jsem spokojen. Lešení už mám doma. Díky.

Novák

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno