1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Profilová ocel – betonářská ocel

Stavební ocel se dělí do několika skupin, nejčastěji v závislosti na využití, pevnosti, případně způsobu výroby. Ocel je materiál, který vyniká leckterými vlastnostmi, jako je pevnost v tahu a ohybu, odolnost, dlouhá životnost a poměrně snadné tváření. Nevýhodou je malá odolnost vůči žáru, před nímž je ocelové konstrukce nutno dobře chránit.

Profilová ocel

Takzvaná profilová ocel se využívá ke strojním i stavebním účelům. Jedná se o válcované pruty relativně malých i velkých průřezů různých tvarů. Nejčastěji se setkáte s nosníky tvaru I (IPE), U, L, H nebo plochými. Profilová ocel se využívá jako nosný prvek v kompozitních konstrukcích, nejčastěji v kombinaci s betonem. Používá se jako stropní nosníky, překlady, nosné jádro sloupů a podobně.

Betonářská ocel

Betonářská ocelová výztuž se používá při tvorbě železobetonových prvků a konstrukcí. Sortiment zahrnuje tahovou a smykovou výztuž. Smyková výztuž jsou například třmínky, užívané ve věncích a železobetonových trámech. Tahová ocel je vlastně veškerá betonářská ocelová výztuž od prutů, tyčí, drátů, kari sítí po filigrán. Pro nosné železobetony se dnes smí používat pouze žebříková ocel, která zajistí lepší spolupůsobení betonu. Pokud se chystáte na podlahu, možná si vystačíte s kvalitní kari sítí do betonu.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno