1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Kari sítě do betonu - ceník

Beton samotný je velice pevný a variabilní materiál. Svých kladných vlastností, ale dosahuje zejména v tlaku. Pokud chceme jeho vlastnosti vylepšit, musíme si pomoci armaturou. Železobetonová konstrukce dosahuje lepších vlastností nejen v tlaku, ale hlavně v tahu, kde je samotný beton nejvíce náchylný na porušení. Vhodnou armaturou mohou být například armovací sítě neboli kari sítě, které se vyrábějí v různých velikostech ok, případně si můžete objednat i svařované kari-sítě do betonu v atypických rozměrech.

Kari sítě do betonu - z čeho jsou a jaké

Armovací kari sítě do betonu se vyrábějí z betonářské oceli, která je vhodná do agresivního betonové směsi. Krom různých tlouštěk drátů se můžete setkat i s různým povrchem. Vyrábějí se sítě z drátů hladkých a drátů žebírkových eventuálně splétaných. Nerovný povrch kari sítí do betonu zajišťuje lepší soudržnost s betonovou směsí. Podle tloušťky drátu a velikosti ok se armovací sítě vyrábějí buď kusově v některém z typizovaných rozměrů, nebo namotané v roli. Poptat můžete také svařované sítě do betonu, které budu vyrobeny na zakázku.

Využití kari sítí

Kari sítě jsou vhodné k armování betonových konstrukcí, jako jsou stěny, ať už nosné nebo základové desky, podkladní beton nebo hrubé konstrukční vrstvy těžkých betonových podlah. Mohou sloužit taktéž jako výztuž betonových komunikací. Jsou vhodné zkrátka všude, kde hloubka konstrukce a množství betonu nedovolují nebo ani nevyžadují plnější armování.

Ceník kari sítí do betonu

Kari sítě může to dostat ve všech možných rozměrech. 8x8, 10x10, 15x15 a další. Běžný rozměr sítě je asi 6 čtverečních metrů a k dostání jsou přibližně od dvou set korun v závislosti na materiálu a výrobci. Pro bližší informace nám neváhejte napsat o aktuální ceník kari sítí do betonu ZDARMA.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno