1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Kotle

Kde poptat nový tepelný zdroj pro váš dům či byt? Na StavebninyX.cz si snadno srovnáte výhody jednotlivých zařízení i cenových nabídek a lépe se tak rozhodnete, kterou nabídku zvolíte. Poptat můžete jakékoliv typy kotlů, tepelná čerpadla, ale i krby nebo kamna. Chcete poptat rozvody nebo třeba vyvložkování komína? Pak je tu pro vás sekce vytápění.

Jaký kotel vybrat?

Pořízení kotle není malá investice. Vybírat se proto vyplatí opravdu poctivě. Kotle, které již neodpovídají evropským standardům, u nás nenajdete. Za to u nás poptáte všechny typy topných zařízení včetně nádrže na ohřev TUV. Dáte přednost kotli na ruční přikládání nebo zvolíte automatické? A čím chcete topit? Raději plyn, elektřinu nebo třeba pelety a brikety? Výběr je jen na vás. Abychom vám ho však ulehčili, můžete u nás poptat prostřednictvím jediné poptávky více typů a následně je porovnat a vybrat si, čemu dáváte přednost. Důležitým parametrem je výkon kotle, který by měl být dobře dimenzovaný podle potřeb stavby. Zbytečně vysoký výkon je nehospodárný a prodraží se stejně, jako výkon nedostatečný.

Znáte všechny možnosti čerpání dotací?

Na výměnu kotle jste mohli dlouhodobě čerpat například Kotlíkové dotace. Poslední kolo Kotlíkových dotací poběží v roce 2019. Stále jsou tu ale programy jako Zelená úsporám, která se vztahuje na snížení energetické náročnosti budov. Projděte si jednotlivé možnosti čerpání dotací ve vašem kraji a ušetřete ještě o trochu víc.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Ivo Šťastný, České Budějovice

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno