1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Kotle na uhlí

Kotle na uhlí mají na trhu stále masové zastoupení. Ceny tuhých paliv jsou stále příznivé, v některých krajích i nejlevnější možné. Pro představu se můžete podívat na nabídky uhelných skladů nebo poptat ceníky hnědého uhlí.

Nemusíte spalovat jen uhlí

Kotle na tuhá paliva, určené prvotně ke spalování ať už černého nebo hnědého uhlí, si zpravidla poradí i se spalováním ostatních materiálů jako jsou brikety, kusové dřevo, pelety či biomasa. K takovým kotlům patří například kotle Dakon nebo Rojek. K nejvýkonnějším kotlům potom patří kotle zplyňovací a vybírat můžete také mezi automatickým kotlem a kotlem na ruční přikládání. Pro lepší představu se podívejte na některé často poptávané kotle na tuhá paliva.

Automatický kotel se bez vás obejde i týdny

Ušetřete si práci s přikládáním a zajistěte, že se budete vždy vracet do příjemně vyhřáté domácnosti. Kotle s automatickým přikládáním paliva dokážou běžet samostatně dny až týdny v závislosti na velikosti zásobníku a spalovaného materiálu.

Uhlí a ekodesign? Jde to dohromady!

Ekodesign není jen výsadou plynových kotlů nebo kotlů na různá alternativní paliva. I uhlí společně s ostatními tuhými palivy lze dnes spalovat ekologicky nebo alespoň ekologičtěji. Proto se i některé kotle na uhlí dočkali zařazení do programu Zelená úsporám – Kotlíkové dotace.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno