1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Seznam techniků pro revizi kotlů na tuhá paliva

Topná sezona již klepe na dveře a vy stále ještě nemáte provedenou revizi kotle na tuhá paliva? Na nic nečekejte. Díky revizi získáte jistotu ochrany bezpečí své rodiny a svého majetku. Napište nám o seznam techniků pro revizi kotlů na tuhá paliva ještě dnes.

Do konce roku, nebo před sezonou?

Zákonný nejzazší termín, do kterého musí být provedena pravidelná revize kotlů na tuhá paliva, je stanoven na konec kalendářního roku. Pokud však chcete mít jistotu, že je váš kotel v dobrém stavu a že je pro topení bezpečný, proveďte revizi ještě před začátkem topné sezony. Seznam techniků pro revizi kotle na tuhá paliva získáte po vyplnění poptávkového formuláře. Ti první vám své nabídky zašlou již pár hodin po odeslání. Vše je nezávazné a zdarma. Záleží tedy na vás, pro kterého se rozhodnete.

Jakou roli hraje velikost domu při výběru kotle na tuhá paliva?

Odpověď je jednoduchá - velikou. Velikost domu je jeden z nejdůležitějších údajů při výběru vhodného kotle na tuhá paliva. Od projektanta si vyžádejte tedy celkový objem vzduchu, který budete vytápět. Popř. si můžete tuto informaci spočítat sami a to pomocí vzorečku délka krát šířka krát výška každé místnosti. S ohledem na různé zkosené stropy však doporučujeme tento údaj mít již z projektu domu.

Nechci za revizi platit, kotel mám určitě v pořádku.

Tuto větu na téma revize kotle slýcháme často a v mnoha případech vám technik sdělí pravý opak. Pokud navíc revizi kotle na tuhá paliva do konce roku neprovedete, riskujete, že za neprovedení revize získáte pokutu. Porušíte tím totiž zákonnou povinnost revizi do konce roku provést. Nic neodkládejte a získejte seznam techniků pro revize kotlů na tuhá paliva ještě dnes. Zákon výjimky nedělá.

Jak často musím provádět revize kotle na tuhá paliva?

Jistotu bezpečnosti svého kotle získáte jedině tak, že revizi kotle na tuhá paliva provedete před začátkem každé topné sezony. Zákon je však benevolentnější a povinnost revize ukládá jednou za dva roky. Chcete-li mít klid na duši, nebo pokud na vás vychází dvouletá povinnost provádět revizi kotle na tuhá paliva, napište nám o seznam techniků a my vám první nabídky zašleme na email již několik málo hodin po odeslání nabídky. Zdarma, nezávazně a bez nutnosti opustit pohodlí domova.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno