1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Plynový kotel Viadrus G25

Viadrus G25 byl stacionární litinový článkový kotel pro spalování plynu. Vyráběl se jen jako teplovodní s nucený oběhem a kvůli hlučnosti nemohl být umisťován v užitných místnostech, nýbrž někde v ústraní na chodbě nebo lépe ve sklepě, kde nikoho nerušil. Dnes se tento model již nevyrábí, můžete ovšem poptat náhradní díly na tento starý typ plynového kotle Viadrus, případně si vybrat jiný plynový kotel, třeba Baxi Prime HT 1240.

Jaký kotel značky Viadrus místo původního Viadrus G25?

Pokud chcete zůstat u značky Viadrus, pak například výrobní řada Grand dnes zahrnuje dva typy kotlů a to Viadrus G42/G42 Eco a Viadrus G36. Případně můžete zvážit pořízení plynového kondenzačního kotle K4 v některém z neotřelých barevných provedení, tichým provozem a vysokým výkonem. Nové výrobky jsou na rozdíl od starého typu plynového kotle s nuceným oběhem Viadrus G25 tišší, mají lepší modulaci a často vám dávají na výběr z větší škály možností nastavení a doplňků.

Kotel nejen na topení

Když už si vybíráte náhradu za Viadrus G25, zvažte, zda vám opravdu stačí jen zařízení pro vytápění objektu nebo byste užili i ohřev teplé užitkové vody. Za zmínku stojí také vyšší účinnost kotlů kondenzačních nebo možnost připojení bojleru k některým modelům. Viadrus, ale i jiné značky (například Baxi nebo Dakon) dnes nabízejí rozsáhlý sortiment plynových kotlů s ekologickým spalováním, flexibilní modulací, snadným ovládáním a bezpečným provozem.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno