1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Kotel Immergas

V nabídce kotlů Immergas najdete jak klasické plynové kotle, tak turbo kotle a kondenzační kotle. Samozřejmostí výběru jsou také kotle Immergas kombinované s ohřevem teplé užitkové vody a vybírat můžete ze všech obvyklých výkonů a příslušenství. K dostání jsou pak nástěnné i stacionární verze kotlů Immergas.

Běžný kotel s odvodem spalin do komína je vhodný do místností, jež lze odvětrávat. Turbo kotel je oproti němu na okolním prostředí nezávislý a kondenzační kotel v sobě kombinuje úsporu plynu a výhody turbo kotle.

Záruka a servis na kotle Immergas

Společnost Immergas svým výrobků důvěřuje a proto poskytuje na všechny své kotle, kondenzační i klasické, pětiletou záruku. Immergas má také servisní síť rozmístěnou po celém území České Republiky a tak je vám odborný servisní pracovník vždy nablízku.

Obyčejné věci už nemusí být více obyčejné

Designéři společnosti Immergas se rozhodli oživit tak obyčejný předmět, jako je kotel, a dodat mu šmrnc jedním z neotřelých designů. Vybrat si můžete z jejich katalogu dekorů nebo si nechat navrhnout design přímo na míru vašemu stávajícímu interiéru. Nyní můžete sladit kotel s ostatním zařízením místnosti nebo naopak oživit celou koncepci některým z výrazných dekorů.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno