1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Krbová kamna v akci

Není nad to posedět si u plápolajícího ohně a navodit tak doma tu správnou pohodovou atmosféru. Vyberte si některá z moderních ale i z historických krbových kamen za výhodné ceny a udělejte si pohodu i u vás doma. Krbová kamna mohou sloužit jako hlavní tak doplňkový zdroj tepla a spalovat v nich můžete veškerá běžná tuhá paliva jako třeba kusové dřevo nebo uhlí. Za zmínku stojí ale i krbová kamna elektrická, díky nimž si můžete dopřát pohled do plápolajícího ohně i bez komínu, nebo kamna dekorační na tekutá paliva.

Jaká krbová kamna jsou ta nejkrásnější?

Výběr ponecháme na vás. My vám ale pomůžeme srovnat ceny malých i velkých prodejců, jako jsou hobby markety, např. Hornbach, a vybrat si tak krbová kamna vhodných rozměrů i výkonu. Zda dáte přednost kamnům plechovým, tradičním kachlovým – třeba i v netradičním provedení nebo historií nasáklým kamnům litinovým zůstává na vás.

Neváhejte poptat krbová kamna s veškerým příslušenstvím

Nejen samotná kamna ale i příslušenství k nim nebo třeba rovnou zásoby paliva na zimu můžete na našem poptávkovém webu jednoduše a zdarma poptat. S výhodnými cenami bude vaše radost z nových krbových kamen ještě větší a kromě sálavého tepla vás bude u srdce hřát i dobrý pocit z uspořených financí.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno