1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Kotel na pelety

Kotle určené ke spalování pelet a doplňkového paliva jsou zajímavou alternativou kotlů na tuhá paliva, která dokáže oslovit i zastánce kotlů plynových. Kotle na pelety se vyrábějí vždy jako automatické a slibují tak nenáročný a samostatný provoz nejen po několik hodin, ale po dlouhé dny v závislosti na velikosti zásobníku a výkonu.

Kotle jsou zpravidla schopné spalovat také doplňkové palivo. Nejčastěji pak hnědé uhlí, brikety, biomasu, ale i kusové dřevo odpovídající velikosti.

Ekologicky a s vysokou účinností

Kotle na pelety se vyrábějí pouze pro 3. a vyšší emisní třídu (dle ČSN EN 303-5) a řada z nich tak splňuje i požadavky programu Kotlíkové dotace na ekodesign (od roku 2022 navíc platí plošný zákaz kotlů 1. a 2. třídy, proto se investice do moderního zařízení rozhodně vyplatí).

Porozhlédnout se po nich můžete například v sortimentu české firmy Rojek ( A25, KTP 20, TKA 25), ale nabízí je i Viadrus U22 nebo Viadrus U26, Ferroli, Atmos a spoustu dalších. Vyplníte-li náš online poptávkový formulář, rádi pro vás zdarma připravíme dostupné nabídky kotlů na pelety a ušetříme vám tak práci při hledání odpovídajícího spotřebiče.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno