1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Kondenzační kotle

Věděli jste, že při spalování v běžném plynovém kotli nevyužíváte 100% potencionální energie spalovaného paliva? Ve skutečnosti část této energie v podobě tepla uniká komínem ven a s ní i vaše peníze. Kondenzační kotel dokáže i tuto zbytkovou energii recyklovat a přeměnit na teplo k ohřevu vody v radiátorech nebo teplé užitkové vody.

Prohlédněte si některé z kotlů, o něž mají zákazníci největší zájem, nebo rovnou poptejte kondenzační kotle jakékoliv značky dle vašich parametrů pomocí online poptávkového formuláře.

Mezi nejvíce poptávané klasické kondenzační kotle patří kotle Viadrus Naos, designové kotle Immergas Victrix Zeus 26kW, nástěnné i stacionární kotle Buderus GB 162, Buderus Logamax, ale i kondenzační kotle Vaillant TurboTec plus, Vaillant ecoTec plus nebo Baxi Duo-tec compact HT, Baxi Luna Platinum HT 1,24.

Kondenzační kotel můžete připojit i na solární systém

To umožňuje například kondenzační kotel Baxi Prime HT 1240, který lze zapojit do solárního systému Baxi. Řadu kondenzačních kotlů je také možno využívat k ohřevu TUV. Patří sem například kotle Vaillant VUW 23653, VUW 24655, VUW 242035) a Viessmann Vitodens 100-W, Viessmann Vitodens 111-W, 200-W, Viessmann Vitodens 300-W. Zvažujete-li pak žádost v programu Kotlíkové dotace, jistě vás potěší i možnost poptat kondenzační kotle v ekodesignu.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno