1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Vytápění

Hledáte vhodný způsob vytápění pro váš dům či byt? Myslete hospodárně a vyberte si jedno z úsporných řešení pro každou stavbu. Poptejte kotle v ekodesignu a získejte dotaci z fondu Nová Zelená úsporám. Nabízíme elektrokotle, kondenzační kotle, kotle na tuhá paliva, plynové kotle, německé kotle i kotle tuzemské výroby. Poptat můžete také tepelné čerpadlo včetně instalace a servisu nebo domácí solární elektrárnu. Vše, co potřebujete, seženeme a za skvělé ceny, které si můžete pohodlně porovnat a rozhodnout se pro nejlepší nabídku.

Moderní vytápění se vyplatí

Nový kotel nebo tepelné čerpadlo vám může ušetřit spoustu peněz. Když už přemýšlíte o pořízení nového zařízení, promyslete také snížení tepelných ztrát objektu a ušetřete ještě více. S programem Nová zelená úsporám navíc můžete na celou rekonstrukci čerpat zajímavé příspěvky. Jak na to? Poradíme vám. Stačí poptat řešení a my už vás přesměrujeme na odborníky.

Dopřejte si pohodu u domácího krbu

Vtápění nemusí být jen praktickou záležitostí. Vytvořte si doma romantiku u praskajícího dřeva. Poptejte krb nebo krbová kamna, škrtněte a zalezte si pod deku s dobrým vínem nebo teplým čajem s křížalami. Cítíte tu pohodu? Krby a krbová kamna můžete poptat také ve výprodeji a pořídit tak můžete i celou řadu krbového příslušenství.

Doplňky a instalace

Neváhejte poptat také doplňky k vytápěcím systémům. Poptat můžete vše od kondenzační trubičky, roury, komínové vložky, vyvložkování komína, kominických služeb nebo dodání a realizace tepelného čerpadla či kotle. Najdeme pro vás také lokální nabídky od prodejců paliv nebo kvalitní servis vašeho zařízení.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Ivo Šťastný, České Budějovice

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno