1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Teplovodní podlahové topení cena za m2

Podlahové topení není jen módním výstřelkem, jedná se o plně funkční systém vytápění. Oblíbeným místem instalace podlahového topení jsou zejména koupelny a obývací pokoje, kde trávíme nejvíce času. Vybrat si můžete mezi elektrickým vytápěním a teplovodním vytápěním.

Systém teplovodního vytápění a jeho pokládka

Pro teplovodní vytápění se dnes používají zejména trubní rozvody z pružných plastů, případně rozvody měděné, jejichž instalace je ovšem o něco zdlouhavější. Trubky se připevňují na úchyty, lišty nebo se pokládají jako teplovodní rohože. Rozprostření jednotlivých trubních rozvodů se přizpůsobuje půdorysu místnosti. Tepelná izolace v podlahovém souvrství musí být dostatečně chráněna hydroizolační vrstvou. Na ni již lze aplikovat první vrstvu cementového potěru, který vytvoří povrch pro pokládku teplovodních rozvodů. Krycí vrstva, která by měla být alespoň o čtyři centimetry vyšší než potrubí, je obvykle tvořena cementovým potěrem nebo anhydritovou směsí. Oba tyto materiály slouží jako akumulátory tepla a zároveň mají vlastnosti, které odolávají vyšším teplotám a nedojde tak při provozu k jejich porušení. Provoz lze zahájit po vytvrdnutí vrstvy, tedy asi po 20-21 dnech, u některých druhů anhydritu dokonce již po týdnu od zálivky.

Cenová dostupnost podlahového topení

Teplovodní podlahové topení není žádným luxusem. Pořídit ho lze v ceně běžných radiátorů a má také podobnou životnost a to minimálně 10 let (samozřejmě záleží na kvalitě provedení). Cena se liší dle konkrétního projektu a tak neváhejte zadat poptávku a zdarma si tak udělat představu o ceně teplovodního topení právě pro váš dům či byt.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno