1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Údržba komínu

Topná sezona už pomalu klepe na dveře a tak je nejvyšší čas dát do pořádku nejen kotle a topná tělesa, ale zejména komíny. Na StavebninyX.cz vám pomůžeme najít ty nejlepší profesionály ve svém oboru a stavební materiál přímo ve vaší lokalitě a tedy i za lokální ceny.

Revizi komína je neradno podcenit

Chcete-li, aby byl váš dům i nadále bezpečné místo, nepodceňujte pravidelnou revizi komína. Jedině kominík dokáže posoudit stav komínového tělesa a odhalit případná bezpečnostní rizika, proto dejte přednost úsudku profesionála a vyhněte se možným bezpečnostním rizikům. S revizí je také spojená oprava a údržba komínového tělesa. Často opomíjené je kvalitní oplechování komína, které zamezí průniku vlhkosti do střešní konstrukce a tedy i tepelným mostům a promrzání spojené s vlhkostí proniklou do souvrství. Klempíře ale i materiál pak u nás, stejně jako kominické práce, můžete sehnat za výhodné nabídky.

Připravte se na výměnu kotle

Mezi často poptávané služby pak patří frézování a vyvložkování komínového tělesa. Frézování komínového tělesa nejen „očistí“ průduch, ale zvětší i jeho průměr a připraví tak hladkou cestu pro spouštění komínových vložek (ať už tuhých nebo flexibilních). Frézováním a následným vyvložkováním prodloužíte životnost i zlepšíte kvalitu proudění v komínovém tělese. Komínové těleso tak navíc připravíte i na budoucí výměnu kotle za nový. Vložkování komína včetně frézování se dá stihnout za jeden den.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno