1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Rozdělovač podlahového topení

Nejjednodušším způsobem, jak si pořídit kvalitní, bezpečné a fungující teplovodní podlahové topení, je pořídit ho jako celek. Systémy teplovodního (ale i elektrického) podlahového topení můžete snadno poptat prostřednictvím našeho poptávkového formuláře. Snadno si tak srovnáte nabídky a vyberete si kvalitu za přijatelnou cenu.

Poptejte jednotlivé komponenty teplovodního podlahového topení

Samozřejmě můžete poptat i jednotlivé součástky a komponenty, jako jsou například rozdělovače podlahového topení. Výrobci nabízejí množství variant od 2cestných po 12cestné rozdělovače. K převažujícím materiálům pak patří nerez ocel a mosaz. K dostání jsou pak rozdělovače s různými parametry od těch neosazených po rozdělovače se vším všudy včetně termostatického uzlu. Někdy je rozdělovač dodáván i s čerpadlem.

Rozdělovače Rehau, Giacomi a Ivar

Rehau nabízí jak komplexní dodávky podlahové topení, tak i komponenty. Rozdělovače z nerez oceli jsou vybaveny vypouštěcím i odvzdušňovacím ventilem, průtokoměrem, uzavíratelnou hlavicí a držáky. Ruční hlavici lze pak zaměnit za dálkově ovládanou (drátově/bezdrátově). I společnost Giacomi či Ivar vám nabízí jak kompletní řešení, tak i jednotlivé součástky. Vyberte si mosazné rozdělovače ze sortimentu Giacomi s čerpadlem nebo bez, či rozdělovače Ivar z mosazi nebo niklované mosazi ve všech potřebných variantách. V jejich sortimentech najdete i ostatní nutné komponenty a příslušenství k podlahovému topení v odpovídající kvalitě.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno