1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Voda a odpadní voda

StavebninyX vám nabízí nejširší nabídku sanitárních produktů včetně trubek, těsnění a dalších instalačních nezbytností. Poptejte materiál nebo celý projekt včetně realizace a ušetřete hned dvakrát! Ať už děláte na vlastním projektu, nebo jste řemeslník či pracujete pro realizační firmu můžete se na nás bez starostí obrátit a využít naší pohodlné online poptávky.

Sanita levněji než v hobbymarketu?

Poptejte umyvadla, keramická wc nebo třeba bidet, sprchovou vanu nebo vířivku. Cokoliv si vymyslíte pro vás poptáme a nabídneme vám výrobky za ty nejvýhodnější ceny. Výběr už je jen na vás. Pusťte se do toho s prověřenými a spolehlivými dodavateli, kterým na jejich klientech záleží. Porovnejte si ceny nabízeného zboží a vyberte si to nejlevnější řešení, nebo třeba nabídku od vašeho oblíbeného výrobce. Už nemusíte objíždět market za marketem, abyste zmapovali ceny a pak se rozhodli. Nyní to zvládnete pohodlně z jednoho místa a online!

Trouby, trubky, trubičky

Nezapomínáme ani na materiál. Proto u nás poptáte nejlevnější plastové trubky, mirelon, nebo třeba měděné rozvody pro vaši otopnou soustavu. Ať už potřebujete pár metrů, nebo celý systém pro velkou stavbu, můžete se na nás bez obav obrátit. Poptat můžete i drobné instalační potřeby, jakou jsou nejrůznější typy izolací, sifony, gumičky nebo silikon.

Odpadní vody

U nás poptáte také vše, co se týče odpadních vod. Septik, potrubí, ale i celou domácí čistírnu. Vše, co potřebujete, najdete na jednom místě.

Nezapomeňte na exteriér

Potřebujete realizovat přípojku k hlavnímu vodovodu? Možná vám schází venkovní umyvadlo, nebo okrasná fontánka? Poptejte jedno po druhém, nebo všechno najednou.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Ivo Šťastný, České Budějovice

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno