1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Izolace vodovodních trubek

Jednoduchý a efektivní způsob jak zabránit tepelných ztrátám rozvodů vody je vhodná a dostatečná tepelná izolace trubek. Minimalizujete tak teplené ztráty a tak ušetříte i nemalé finanční náklady spojené s provozem domácnosti.

Jaký materiál je pro izolaci trubek vhodný?

Klasický Mirelon zná asi každý. Jedná se o návlekovou izolaci z pěnového polyetylenu. Hodí se dobře jak na rozvody studené vody, tak na rozvody vody teplé. Další možností je teplená izolace na potrubí Izotub, která je vyrobena z čedičové vaty. Vzhled může leckoho odradit, ale její použití je rychlé a snadné. Vybírat však můžete i z dalších typů izolace potrubí.

Jak na poptávku?

Poptejte izolaci trubek na StavebninyX.cz zcela zdarma a během pár sekund. Poptat můžete nejen samotnou tepelnou izolaci, ale i veškeré příslušenství, případně šikovné řemeslníky. Pokud začínáte opravdu z gruntu, poptejte také nové rozvody vody v plastu nebo kovu. Nezapomeňte uvést lokalitu stavby. Cena dopravy často hraje rozhodující roli!

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno