1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

S plastovými rozvody ušetříte tisíce!

Rozvody vody tvoří jednu z nejvyšších položek v rozpočtu. Jde to i jinak! Nemusíte snižovat kvalitu práce ani šetřit jinde, poptejte rozvody vody v plastu a cena stavby půjde rázem dolů. Naši klienti ušetří na rozvodech i 100 000 Kč. To stojí za zkoušku, nemyslíte?

Poptejte materiál i práci

Na StavebninyX.cz můžete poptat jak samotný materiál, tak práci. Nebo rovnou realizační firmu, která se o vše postará na klíč. Stačí vyplnit krátký online formulář, specifikovat svou poptávku a napsat lokalitu stavby a my už se o vše postaráme. Nabídneme vám nejlepší ceny přímo ve vaší lokalitě a na vás již bude jen výběr té nejlákavější.

Není plast jako plast

Plast, který se používá pro rozvody vody v domě, je vysoce odolný materiál, který jen tak něco nepoškodí. Má také mnohem delší životnost, než běžné plasty. Proto je nutné rozvody dělat právě z těchto specializovaných produktů a vyhnout se domácímu kutilství a nevhodným materiálům z hobby marketu.

Za poptávku nic nedáte!

Doslova. Poptávka je u nás zdarma, tak jí neváhejte využít a získejte přehled cen ve vaší lokalitě bez práce.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno