1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Cena plastových rozvodů vody

Rozvody vody jsou dalším z mnoha nákladů, který celou stavbu prodraží. TZB se zkrátka nevyplatí podceňovat a je třeba sáhnout po kvalitních materiálech. Můžete ale ušetřit? My říkáme ANO!

Rozvody vody v plastu

Rozvody vody v plastu jsou levné, lehké a rychle se pokládají. „Plast“ je v tomto případě kvalitní polypropylen, který je perfektně chemicky odolný, výborně odolává tlaku vody i dynamickým změnám a má mezi plasty vysokou životnost. Kvalitní těsnící materiály pak zaručují těsnost spojů a bát se nemusíte ani rozvodů teplé vody. V plastu můžete položit rozvody studené, teplé i odpadní vody, včetně rozvodů podlahového topení, či zabudovaných okapových svodů. Nic není problém.

Jak na poptávku?

Na trhu najdete desítky firem, které nabízejí rozvody v plastu za vyšší či nižší cenu. Jak si tedy správně vybrat? Nejsnazší způsob je zadat poptávku na StavebninyX.cz! Ne, rozvody vody vám nedodáme, ale nabídneme vám široký výpis nabídek společnosti, které to k vám mají nejblíže a vy se tak snadněji zorientujete v nabídce a vyberete si tu nejvýhodnější!

Rozvody svépomocí?

Pokud si na to troufáte, s chutí do toho! Budete však potřebovat kvalitní materiál. I ten u nás můžete poptat vybrat z nejlepších cen plastových trubek ve vašem okolí. Chcete to i s dopravou? Chybí vám nářadí? Zahrňte to do poptávky a my to vezmeme v úvahu!

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno