1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Dveře

První, co vás na domu či bytu zaujme, jsou vchodové dveře. Při jejich výběru by vás měla zajímat zejména bezpečnost, tepelně izolační vlastnosti, ale také přívětivý design a snadná manipulace. Ani dveře do interiéru není dobré podcenit. A pokud nemáte peněz na zbyt, skvělé kousky můžete získat ve výprodejích a akčních slevách. Chcete o nich vědět? Poptejte dveře do rodinného domu, bytu nebo kanceláře a získejte srovnání cen dveří, které odpovídají vašim potřebám. Které si vyberete?

Dveře na míru do každého prostoru

Řešíte atypický otvor? Žádný problém. Poptejte dveře na míru a získejte kvalitní výrobek za férovou cenu, který bude přesně odpovídat požadavkům a maximálně se designově přizpůsobí. Ať už chcete vchodové dveře na míru nebo dveře do interiéru na míru, najdeme pro vás spoustu nabídek ke srovnání.

Posuvné dveře, otáčivé dveře, dveře do interiéru nebo dveře na balkón?

Neexistují dveře, které bychom pro vás nesehnali. A co není na skladě, s tím si poradí šikovní truhláři. Tak nač omezovat svou fantazii? Nechte rozehrát svou mysl a pusťte se s námi do díla. Ušetříte, čas, peníze i zbytečné starosti s objížděním obchodů.

Vrata, branky a další výplně otvorů do exteriéru

Hledáte něco trošku jiného? Poptejte u nás garážová vrata, vrata k plotu nebo třeba branku na zahradu. Nebojte se vyplnit vaši představu do jednoduchého formuláře stisknout odeslat. Zdarma získáte možnost porovnání cen i sortimentu.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Ivo Šťastný, České Budějovice

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno