1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Montáž dřevěných zárubní

Montáž nových dřevěných obložkových nebo rámových zárubní může dát zabrat, zvláště předchází-li ji i vybourání zárubní starých. Neokrádejte se o čas a zavolejte si na špinavou práci školené techniky, kteří montáž zárubní provedou precizně a rychle.

Dřevěné zárubně bez bourání

Chcete-li se vyhnout nepříjemnému nepořádku při bourání, dejte přednost dřevěným obložkovým zárubním bez bourání. Montují se na stávající ocelové zárubně a tak není třeba nijak zasahovat do konstrukce.

Montáž součástí dodávky

Ještě jste nové zárubně nekoupili? Poptejte je u nás a vyberte si z bohaté nabídky rámových i obložkových zárubní na StavebninyX.cz. Poptejte prodejce, kteří nabízejí montáž zárubní jako součást dodávky zakoupeného výrobku.

Dělníci a řemeslníci z širokého okolí

Máte již dřevěné zárubně doma? Poptejte jejich montáž, ať už do nového nebo stávajícího otvoru u místních řemeslníků. Najdeme pro vás ty nejlepší ceny a vy tak navíc ušetříte nejen čas i peníze.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno