1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Shrnovací dveře

Hledáte-li způsob, jak ušetřit místo ve vaší domácnosti, a věčně zotvíraná dveřní křídla, která trčí do prostoru, jsou vám trnem v oku, zvažte nákup a instalaci shrnovacích dveří. Místo překážejícího křídla, se otevřené dveře složí v úzkou harmoniku a umožní vám tak lepší propojení místností a poskytnou více místa, které se třeba ve spíži nebo na hygienických zařízeních jistě neztratí. Shrnovací dveře jsou praktické ale i kdekoli jinde v bytě.

Bohatá designová řešení a rozličné materiály shrnovacích dveří

Protože se jedná o nový prvek do vašeho interiéru, jistě vás bude zajímat, jaký je výběr dekorů takových dveří. Nabídka vás více než potěší. Vybírat můžete obvykle z koženkové verze, která bývá k dostání zejména v přírodních tónech, od světlých po tmavé, nebo z PVC dveří, které lépe odolají vlhkosti, a jejich vzhled není téměř limitován. Jejich paleta se táhne od jednoduchých barev po imitace dřeva, navíc si vyberete mezi plnými a částečně průhlednými nebo průsvitnými modely. Další možností je pak investice do shrnovacích dveří dřevěných. Dřevu nelze odepírat jeho výborné vlastnosti ani estetický dojem. Investice do dřevěných dveří bude ale o něco vyšší než do dveří koženkových či z PVC. Poptejte prostřednictvím našeho formuláře všechny typy a uvidíte, že se dostanete pokaždé na velmi atraktivní cenu.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno