1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Interiérové dveře s obložkami

Ocelové zárubně jsou možná praktické, ale v interiéru jim již dávno odzvonilo. Do interiéru patří obložky. Uvidíte, že dveře v obložkových zárubních udělají mnohem větší dojem a pozvednou celý interiér na novou úroveň. Pořiďte si interiérové dveře s obložkovou zárubní najednou a budete mít jistotu, že k sobě budou dokonale ladit.

Kde všude můžu nechat namontovat obložky?

Obložkové zárubně se dají použít do každého otvoru s dostatečným rozměrem, tedy minimálně mm. Otvor pro obložky musí být totiž na každé straně asi o 50 mm větší (celkem tedy o 100mm v šířce) a podobně i na výšku, aby do něj mohla být obložka umístěna. Máte-li otvor široký 800 mm, budete mít dveře široké 700 mm a tak dále. Obložkové dveře se dají namontovat dokonce již na existující ocelovou zárubeň, jedná se o dodatečné obložení. Naměřit otvor si můžete buď sami anebo požádat firmu o naměření technikem. Obložkové zárubně se vyrábějí v řadě materiálů, dekorů a můžete si je nechat vyrobit i na míru.

Interiérové dveře

Někdy samotná obložka nestačí. Pořiďte si interiérové dveře, které vám budou ladit ke zvolenému dekoru zárubně. Zvolte plnou výplň anebo prosvětlete prostor proskleným oknem, výběr je jen na vás. My vám, však můžeme pomoci vybrat ty nejvýhodnější.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno