1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Obložky pro kovové zárubně

Kovové zárubně jsou rozšířeným, dalo by se říci, estetickým nešvarem mnoha domácností. I přesto, že jsou navrhovány hlavně do technických a druhotných provozů, kde není třeba tolik dbát na estetiku, zkrášlují svým neútulným vzezřením nejeden byt i dům. I když se jen málo komu líbí, často zůstávají v interiéru i po velmi důkladné rekonstrukci, protože se každý bojí jejich pracného vybourání ze svislé konstrukce. Řešením je instalace obložek pro kovové zárubně, které se obejdou bez špinavých stavebních prací a lze ji provádět za plného provozu obytného prostoru. Celá instalace pak nezabere víc než několik málo hodin.

Zaměříme otvor a namontuje obložky pro kovové zárubně

Celou montáž lze samozřejmě provést i svépomocí. Většina dodavatelských firem ale nabízí kompletní servis od zaměření zárubně po její instalaci školenými odborníky a tak se jen stačí pohodlně usadit a sledovat jak jim jde práce od ruky.

Při rozhodování pro obložky pro kovové zárubně je třeba uvážit, že průchozí šířka se po obložení zmenší asi o tři až čtyři centimetry. Dveřní křídlo lze však zachovat původní stejně jako otvíravou stranu. Pokud ale chceme, lze kování namontovat na druhou stranu a udělat tak z pravých dveří levé a naopak. Dokonce můžeme namísto původního otvíravé křídla nechat namontovat dveře posuvné či skládací a ušetřit tak volný prostor.

Dekor obložek podle vašeho vkusu

Obložky lze na trhu sehnat z masivu, potažené dřevěnou dýhou nebo laminátem. U dýhovaných výrobků lze vybírat z velké škály barev a vzorů, tak aby nový objekt ladil s vaším dosavadním interiérem. Ve stejném dekoru lze objednat také nové interiérové dveře.

Další výhody obložek pro kovové zárubně

Obložkové zárubně jsou nejen esteticky vzhlednější a působí v interiéru útulněji. Velkým plusem je také, že je lze instalovat na téměř jakýkoli typ kovových zárubní, při montáži nehrozí vznik velkého nepořádku a nabízí variabilitu volby otvírání dveřního křídla i použitého materiálu. Instalace je rychlá nenáročná na prostředky, k montáži postačí šroubky, lepidlo a montážní pěna a z nových zárubní se můžete těšit třeba už za dvě hodiny.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno