1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Vchodové dveře plastové – design a funkčnost v jednom

Kromě toho, že skvěle vypadají, jsou i velmi praktické. Jistě oceníte jejich bezpečnostní přínos. Plastové dveře jsou vyráběny z kvalitních materiálů a podle zvoleného kování se může stát i váš hrad nedobytným. Plast patří v dnešní době k nejoblíbenějším materiálům a doby, kdy se z něj vyráběla pouze okna, jsou již dávno pryč. Pořídit můžete vchodové dveře do bytu, stejně jako vchodové dveře do domu.

Kladem plastových vchodových dveří je i jejich funkčnost. Ochrání vás například před vlhkem či chladem (rozdíl nových dveří oproti původním se pohybuje v jednotkách stupňů celsia!), snižují hluk, který dopadá do budovy zvenčí a mají mnoho dalších předností, které zajisté uvítáte.

Bílé i barevné. Skleněné i plné. Jedno i dvoukřídlé.

Omezeni nejste ani ve volbě vzhledu objednaných dveří. Konkurence na trhu je obrovská a firmy se předhánějí v šíři nabízeného sortimentu. Díky tomu si můžete pořídit dveře v mnoha barevných provedení, s různými kovovými prvky, s širokou škálou tvarů a barev skel. Určitě nezapomeňte poptat i dveřní kování a kliky. Pokud patříte mezi nejnáročnější zákazníky, jistě oceníte nabídku výroby dveří přesně podle vašich požadavků, tedy na míru.

Chcete dveře pořídit co nejlevněji? Napište nám.

Nejnižší cena je vždy tam, kde se protíná nejvíce konkurenčních sil. My pro vás toto prostředí vytváříme a díky tomu jsme schopni poskytnout vám nabídky dodavatelů, které jsou nejvýhodnější. Zašlete nám svou poptávku po vchodových dveřích plastových ještě dnes.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno