1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Dveřní kování a kliky

Nedílnou součástí dveřních křídel je dveřní kování a kliky. Díky širokému sortimentu si můžete vybrat design dveřního kování, který skvěle zapadne do vašeho interiéru, a rozhodovat se budete také mezi řadou materiálů. Nejen kovy, jako hliník, nerez a další, jsou vhodným materiálem, pro jednoduché vnitřní dveře se hodí i různé tvrzené plasty a to třeba i jako klika.

Bezpečnější domácnost

Mimo běžné kování si můžete pořídit také kování bezpečnostní, které vám pomůže ochránit váš majetek před nezvanými hosty. Bezpečnostní kování můžete pořídit jak pro domovní vnitřní i externí dveře, tak pro dveře bytové a samozřejmě jakékoliv dveře bezpečnostní. Chcete-li mít opravdovou jistotu, že vás dveře nezklamou, vybírejte bezpečnostní kování s certifikátem.

Nejen proti zlodějům, ale také proti ohni

Aby byly protipožární dveře opravdu protipožární je třeba je opatřit i protipožárním kováním. I takové v sortimentu najdete a opět platí, že byste měli vybírat kvalitní kování s certifikátem.

Kování speciální

Možná ale nehledáte běžné kování, nýbrž kování speciální. I takové u nás můžete poptat. A to, ať už jde o kování a kliku na zahradní branku, nebo třeba dveře skleněné. Pro každou příležitost se to správné najde a k němu i odpovídající kliku.

Raději kliku klasickou nebo snad dveře na kouli?

Klasické kliky lze pořídit v mnoha obměnách a je jen na vás, pro jaký design se nakonec rozhodnete. Stále oblíbené jsou také dveřní koule, které jsou častým doplňkem bezpečnostního kování a používají se zejména pro vstupní dveře. Umístit ji ale můžete samozřejmě kamkoli.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno