1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Venkovní vchodové dveře dřevěné

Vchodové dveře jsou vizitkou a zároveň pozvánkou do vašeho domu. Měly by vítat majitele a jeho hosty a zároveň odrazovat nezvané návštěvy. Dřevěné venkovní vchodové dveře jsou již na první pohled pozvánkou ke hřejivému krbu domova a zároveň masivní výstrahou pro každého, kdo by chtěl narušit klid obyvatel domu. Co se ale praktických vlastností týče, správné venkovní vchodové dveře musí být bezpečné a také tepelně (případně zvukově) izolační, aby nám v místě dveřního otvoru neunikalo drahocenné teplo.

Bezpečné venkovní vchodové dveře

Bezpečnost vchodových dveří se i u těch dřevěných řeší jednak pomocí bezpečnostního kování a pak, podle vašich požadavků, například kovovým jádrem dveří nebo jinou bezpečnostní strukturou dveřního dřevěného kompozitu.

Aby nám teplo dveřmi neuteklo

To zajišťuje dostatečný tepelný odpor dveřní výplně, ale také správné zaizolování zárubně. Jádro dřevěných dveří bývá vyplněno nějakým tepelně izolačním materiálem, například polystyrenem, a tak se dveřní křídlo stává tepelně izolačním. Případně je křídlo zhotoveno z masivního dřeva, které má samo o sobě výborné tepelněizolační vlastnosti.

Venkovní dřevěné vchodové dveře jsou krásným šperkem pro vás dům

Pro pořízení dřevěných vchodových dveří mluví i další aspekty. Dřevo jako tradiční materiál se hodí na všechny typy staveb, nabízí nám bohatý výběr originálních přírodou navržených dekorů a budeme-li se o venkovní dřevěné dveře dobře starat, vydrží s námi na rozdíl od plastových i desítky let. Jsou sice trochu citlivější na změny počasí, za to co se tepelně izolačních vlastností vás jistě nezklamou. I cena venkovních vchodových dveří ze dřeva je přijatelná, na vchodových dveří se totiž rozhodně nevyplatí šetřit. Můžete, ale ušetřit rozdíl z cen a to tak, že poptáte dřevěné vchodové dveře přes StavebninyX a pohodlně si srovnáte cenové nabídky dřevěných dveří.

Kde si venkovní dřevěné vchodové dveře pořídit?

Kde jinde než u nás, ale nakupovat budete nakonec u prodejce. Dřevěné vstupní dveře se dají pořídit jako hotové výrobky nebo zadat na zakázku truhláři. Stačí se rozmyslet a poptat je na StavebninyX.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno