1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Vaillant kondenzační kotle

Německá značka Vaillant nabízí vše od tepelných čerpadel, solárních systémů až po kotle. V jejich sortimentu tedy najdete i výkonné a spolehlivé kondenzační kotle vysoké kvality. Vyberte si některý ze závěsných nebo stacionárních kondenzačních kotlů. Kotlů kombinovaných s průtokovým ohřevem teplé užitkové vody s výkony pod i nad 50 kW. Ale i kotlů připravených na připojení solárního ohřevu. Sortiment je zkrátka bohatý a vybere si každý.

Elegantní provedení

Kondenzační kotle Vaillant se vyrábějí v jednoduchém a však efektivním a elegantním designu. Není proto na překážku, pokud chcete nebo dokonce musíte umístit kondenzační kotel do některé z užitných místností, například do koupelny. Jednoduchý nenápadný design jako takový nijak nenaruší vaší koncepci interiéru. Poptat můžete konkrétní kotle Vaillant Turbo Tec Plus, Vaillant Eco Tec Plus, Vaillant VUW 236 5 3 nebo Vaillant VUW 242 3 5.

Technická podpora Vaillant

Kvalita produktů Vaillant je podpořena rozsáhlou servisní sítí, která je rovnoměrně rozprostřena po celé republice, a tak se nemůže stát, že byste s případnou poruchou zůstali sami a bezradní. Vaillant pro kondenzační kotle navíc nabízí i prodlouženou pětiletou záruční lhůtu, během níž jsou pro vás všechny případné zásahy technického pracovníka zdarma.

Dotace na kondenzační kotle Vaillant

Pokud se navíc chystáte vyměnit svůj kotel na tuhá paliva za kondenzační kotel, pak doporučujeme poptat spolu s kotlem i pomoc ve věci získání kotlíkové dotace, která počítá s příspěvkem až 5 000,- Kč na pořízení kondenzačního kotle.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno