1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Okna

Hledáte specialisty na nová okna? A chcete raději dřevěná nebo plastová? Že jste se ještě nerozhodli? Nevadí! U nás si můžete vybrat z nabídek tu nejvýhodnější. Stačí zdarma poptat nová okna či renovaci oken a srovnat si jednotlivé nabídky. Poptat můžete jak samotný výrobek, tak celou realizaci nebo jen řemeslné a dočišťovací práce. U nás si vyberete snadno.

Parapety, okenice a další komponenty

Nepotřebujete celé okno, stačí vám nový parapet? Plastový, kamenný nebo tažený plechový? Poptejte to, co právě nejvíc potřebujete. Ať už jde o parapet, nebo třeba náhradní díly k oknům. Poptat můžete i žaluzie nebo venkovní rolety. Oblíbená je také kompletní dodávku včetně výměny oken, instalace žaluzií nebo rolet, začištění ostění a osazení parapetů. Nebojte se říct si o kvalitu. Díky možnosti srovnat si nabídky pohodlně a na jednom místě si vyberte to nejlepší řešení.

Výměna oken vám ušetří náklady na energie

Váháte s výměnou oken? Největší úniky tepla z domácnosti jsou často právě díky starým a nekvalitním okenním rámům a výplním. Výměna oken výrazně sníží vaší tepelnou spotřebu a sníží tak náklady na vytápění. Stačí se rozhodnout, kolika komorová okna jsou pro vás to správné řešení. A pokud si nejste jistí, napište si o radu. Výrobci a dodavatelé rádi zodpoví vaše dotazy a doporučí vám výrobek vhodný pro vaše potřeby. Na kvalitě záleží stejně jako na vaší spokojenosti.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Ivo Šťastný, České Budějovice

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno