1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Plastové parapety vnitřní na míru

Dáváte-li přednost praktickým a snadno udržitelným materiálům, plastové vnitřní parapety jsou pro vás to pravé. S údržbou nebudete mít žádnou práci navíc a v kombinaci s plastovým rámem oken budou vašemu interiéru slušet. Dolaďte okna k dokonalosti sjednocením odstínu rámu a parapetu. Nezapomeňte si k parapetům pořídit také postranní krytky.

Pro každé okno

Plastové parapety můžete samozřejmě pořídit i kusově, často je ale lepší nechat si parapet uříznout na míru přesným rozměrům okenního otvoru, protože žádná zeď není dokonale rovná, a předem zkrácené parapety nemusejí mít vždy přesně ten rozměr, který čtete na štítku. Plastové parapety na míru vyřeší i situaci s atypickým otvorem.

Potěší vás i svou cenou

Plastové parapety patří k dostupnějším variantám. Radost vám bude dělat nejen dokonalý vzhled, ale i cena, za kterou jste je pořídili. Kromě barev si navíc můžete vybrat i texturu parapetu. Dáte přednost lesklému hladkému povrchu nebo raději hrubšímu matnému?

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno