1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Venkovní parapety hliníkové tažené

Venkovní parapety musejí zvládat mnohem větší zátěž nežli ty vnitřní. Hliníkové tažené neboli extrudované parapety jsou pro tento účel ideální volbou. Jsou tuhé a tedy snadno zpracovatelné a zároveň odolné vnějším vlivům. Navíc jsou i hezké na pohled.

Pořiďte si hliníkové parapety k plastovým i dřevěným oknům

S hliníkovými parapety nešlápnete vedle, ať už máte ty či ony výplně. Hliníkové parapety udělají na kolemjdoucí rozhodně dobrý dojem v obou případech. Vybrat si můžete z různých barev od bílé, černé po odstíny šedé a hnědé, zkrátka tak, aby parapety ladily s okenním rámem. Prodejci nabízejí možnost obarvení parapetu i na netypické barvy. Tady se tedy vašim přáním meze nekladou.

Zdá se vám, že jsou pro vás hliníkové tažené parapety příliš drahé? Nezoufejte a poptejte je prostřednictvím našeho serveru. Díky srovnání cen různých prodejců snadno najdete tu nejlepší nabídku a ušetříte. Nezapomeňte také na parapety do interiéru, co třeba masivní dřevěné?

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno