1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Dřevěné parapety vnitřní masiv

Dřevo už k interiéru zkrátka patří. Chcete-li ho mít ještě více, pořiďte si dřevěné vnitřní parapety z masivu. Dřevěný parapet si nejlépe sedne s dřevěnými okny, ale chybu neuděláte, ani spárujete-li ho s oknem plastovým. Dřevo navozuje v interiéru pocit tepla a pohodlí, a tak ho není nikdy dost.

Z jakého dřeva?

Ideálně z takového, které nejméně pracuje, nesesychá, nekroutí se. Vhodné dřeviny jsou například Buk, Dub nebo Olše. Téměř ideálních vlastností docílíte, rozhodnete-li se pro parapet z lisovaného masivu. Díky tomu, že je deska složena z většího množství menších hranolů má lepší vlastnosti a téměř nepracuje. Barvu můžete zvolit přírodní, dřevo namořit nebo přetřít sytou barvou, myslete ale na to, aby dřevo mohlo dýchat.

Cena dřevěných vnitřních parapetů nemusí být zrovna nejnižší. Každá investice do spokojeného domova se ale vyplatí. Poptáte-li dřevěné parapety na StavebninyX, pomůžeme vám srovnat cenové možnosti a vybrat tu nejlepší variantu. Sháníte také venkovní parapety? Podívejte se třeba na plastové nebo hliníkové. K dřevěným parapetům nemusíte volit nutně dřevěná okna. Bohatě postačí plastová okna.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno