1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Plastová okna - ceník

Chystáte se na výměnu oken nebo instalaci plastových oken do hrubé stavby a zajímá vás přesný ceník plastových oken? Pak je důležité si promyslet pár základní bodů, než vám budeme moci zcela přesnou kalkulaci zaslat na váš email. Stačí nám poslat rozměry plastových oken, která byste rádi pořídili.

Mezi základní rozměry plastových oken patří

Plastové okno s jedním křídlem – obvyklé rozměry 1500x1600 (mm)
Dvoukřídlé plastové okno se sloupkem – obvyklé rozměry 2280x1600 (mm)
Plastové okno s dvoukřídlým oknem – obvyklé rozměry 3000x1600 (mm)
Trojkřídlé okno – obvyklé rozměry 3000x1600 (mm)
 
Samozřejmě dokážeme nabídnout jakýkoliv rozměr plastového okna za velmi atraktivní cenu.

Jak si nechat zpracovat ceník plastových oken

Současně však lze poptat celý ceník plastových oken. Ceník, respektive cenová nabídka plastových oken, se vždy zhotovuje „na míru“ každému zákazníkovi tak, abyste nemuseli hledat v klasickém ceníku, který má přes 600 různých rozměrů plastových oken. Takto vám bude poslán přesný ceník plastových oken v rozměrech, které poptáváte.

Výhody plastových oken

Plastová okna mají mnoho výhod, mezi které patří vysoká odolnost a přijatelná cena. Neposledními parametry plastových oken, které je též vhodné sledovat, jsou tvarová i materiální stálost plastových oken a izolační vlastnosti, které nedovolí kvalitním plastovým oknům nežádoucí propuštění studeného vzduchu z venku.

Který typ plastového okna zvolíte?

Před samotnou poptávkou zvažte, který rozměr plastových oken vám vyhovuje nejvíce a stejně tak barva, a zdali vám stačí standardní jednosklo, dvojsklo nebo velmi úsporné okno s trojsklem. Poté, co si vyjasníte počet skel a rozměry plastových oken, uvítáme též případnou preferovanou barvu plastových oken tak, abychom vám mohli poslat opravdu velmi přesný ceník plastových oken, ve kterém uvidíte opravdu vše černé na bílém.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno