1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Venkovní plastové parapety

Výhody plastových parapetů jsou jednoznačné. Odolnost vůči klimatickým změnám, jednoduchost, dostupnost i v barevných variantách, cena a řezané kusové parapety přímo na vaše rozměry. Neváhejte tedy a pořiďte si plastové venkovní parapety k novým nebo stávajícím oknům a nezapomeňte objednat také krytky na ukončení okrajů.

Plastové parapety se snadno montují i udržují

Údržba parapetů prakticky není třeba, stačí, když je například při mytí oken otřete vlhkým hadrem a je hotovo. Ani montáž nevyžaduje větší úsilí. Parapety se buď lepí na čistý a pevný podklad nebo se připevňují šrouby, které po montáží skryjí krytky.

Ať už máte okno typové nebo atypické, plastový parapet mu bude vždy sedět. Plastové venkovní parapety se vyrábějí v již konečných rozměrech nebo se řežou dle přání zákazníka. Vybrat si můžete také barevné provedení, které bude ladit k okenním rámům. Venkovní plastové parapety můžou samozřejmě ladit i s vašimi plastovými parapety v interiéru.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno