1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Garáže

Nejen o domácí mazlíčky musí být dobře postaráno! Péči je třeba věnovat i těm dvou/čtyřkolým. Zaparkujte je v prostorné garáži, která váš majetek ochrání před nepřízní počasí i nevítanou návštěvou. Ať už stavíte na zelené louce, nebo rekonstruujete, vždy se na nás můžete obrátit. Poptejte třeba sekční garážová vrata, vrata na dálkové ovládání nebo rovnou novou garáž. Vyberete si plech nebo dřevostavbu?

Garážová vrata za bezkonkurenční ceny

Pátráte po nových sekčních garážových vratech? Nebo vás láká jiný typ? Už nemusíte trávit hodiny online nebo popojížděním po prodejnách. Poptejte, co potřebujete jednoduše, online a během pár minut. Najdeme pro vás nejlepší nabídky garážových vrat ve vaší lokalitě a vy už si jen porovnáte ceny a vyberete ta nejvýhodnější.

Postavte si garáž na klíč

Nová garáž může být postavená raz dva. Poptejte projekt zděné garáže, nebo dejte přednost dřevostavbě na klíč. Vybrat si ale můžete i kovové lehké garáže, které můžete postavit prakticky kdekoliv a bez základu. Dobře poslouží jako parkovací místo pro vaše auto, motocykl nebo kolo, ale i jako dílna nebo sklad nářadí. Využití plechových garáží se meze nekladou. Stačí jen zadat poptávku a vybrat si nejlepší z nabídek. Pustíte se do stavby na vlastní pěst, nebo si raději necháte garáž dodat včetně její realizace? Volba je jen na vás. Zařídíme pro vás realizační firmu i šikovné řemeslníky, kteří si se stavbou poradí raz dva.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Ivo Šťastný, České Budějovice

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno