1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Garážová vrata Hormann

Garážová vrata Hormann mají, stejně jako další stavební dílce, pod značkou Hormann tradici v ČR i v celé Evropě. Při koupi se tak můžete spolehnout na lety prověřenou německou kvalitu. Vyberte si garážová vrata na míru vašim potřebám a zdarma je online poptejte prostřednictvím našeho poptávkového formuláře.

Sekční, výklopná nebo rolovací? Rozhodněte se pro ta pravá.

Firma Hormann nabízí hned několik variant garážových vrat. Jako první lze zařadit často poptávaná sekční garážová vrata Hormann a to jak klasická, tak boční sekční vrata. Nejen že se hodí do každého otvoru, ale šetří také místo a v případě bočních sekčních vrat také čas. Lze je totiž pootevřít jen částečně a vzít si tak z garáže například kolo nebo nářadí bez nutnosti otevírat celá vrata.

Neméně oblíbená jsou ale také výklopná vrata Berry, která jsou důkazem, že krása, a v tomto případě také bezpečnost, se skrývá v jednoduchosti. Rolovací garážová vrata RollMatic pak oproti sekčním a výklopným vratům šetří místo i v oblasti stropu a rozšiřují tak možnosti umístění úložných prostor. Navíc na rozdíl od vrat mnoha jiných výrobců nejsou hlučná, a tak nehrozí, že byste při brzkém opouštění domova rozštěkali všechny psy v okolí.

Garážová vrata Hormann nabízejí bezpečnost, kvalitu materiálu i moderní design

Podle čeho garážová vrata vybírat? Jednoznačně dejte přednost kvalitnímu zabezpečení vašeho majetku a materiálům s dlouhou životností. Garážová vrata Hormann přesně tuto kombinaci nabízejí a navíc si lze vybrat z poměrně široké škály moderních designů a barevných provedení vrat a přizpůsobit tak jejich charakter ostatním výplním otvorů ve vašem domě.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno