1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Garážová vrata porovnání cen

Garážová vrata se vyrábí v různých provedeních z odlišných materiálů a také v rozdílných cenových relacích. Abyste měli jistotu, že si ze všech možných variant vyberete opravdu tu nejlepší, musíte všechny možnosti postupně projít, srovnat si nejen systémové možnosti ale i cenovou dostupnost jednotlivých variant. Poptáte-li garážová vrata na StavebninyX.cz můžete si ušetřit spoustu času i peněz. Oslovíme za vás jednotlivé prodejce a vy už si jen pohodlně projdete jejich nabídky a rozhodnete se pro tu nejvýhodnější.

Druhy garážových vrat

Když upustíme od vrat průmyslových, můžeme stále vybírat mezi klasickými dvoukřídlými vraty, vraty sekčními, posuvnými, výklopnými nebo garážovými vraty rolovacími. Kromě unifikovaných velkostí garážových vrat, je pro mnoho dodavatelů samozřejmostí nechat pro vás vyrobit jakákoliv vrata na míru konkrétnímu stavebnímu otvoru.

Výběr materiálu

Ne pro každý typ garážových vrat se hodí všechny materiály a ne všechna vrata jsou tedy v konkrétním materiálu dostupná. Oblíbeným materiálem, zejména cenově dostupnějších variant garážových vrat, je plech. Napříč všemi cenovými kategoriemi se pak pohybují materiály na bázi plastů nebo oceli, které jsou odolné a trvanlivé a snadno se tvarují. U mnohých typů vrat se ovšem používá i dřevo, obvykle se jedná o dřevo smrkové. Setkat se s ním můžeme u dvoukřídlých, výklopných nebo skládacích vrat. U sekčních garážových vrat očekávejte zpravidla zmíněný plast nebo plech.

Na dekoru záleží

Garážová vrata zabírají poměrně velkou plochu na vaší fasádě. Dejte si tedy práci i s výběrem vhodného designového provedení. Vybírejte vrata s ohledem na barevnost fasády a ostatních stavebních výplní. Barevná ale i strukturní rozmanitost je dnes naštěstí samozřejmostí sortimentu každého výrobce.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno