1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Sekční garážová vrata - výprodej!

Přemýšlíte o výměně starých garážových vrat za nové, nebo vám snad ještě scházejí garážová vrata u vaší novostavby? Potom byste třeba rádi pořídili pořádná vrata, která budou fungovat tak, jak mají a nebudou víc překážet než chránit. Takové požadavky hravě splňují garážová vrata sekční, která se hodí pro každou garáž a třeba i dvojgaráž. Nemáte-li ale financí nazbyt a nechcete-li investovat víc peněz, než je bezpodmínečně nutné, poptejte raději rovnou výprodejová sekční garážová vrata, která vám budou sloužit stejně dobře, ale za podstatně lepší cenu. K poptávce neváhejte využít náš online poptávkový formulář, který zdarma odešlete a na první cenové kalkulace sekčních garážových vrat ve výprodeji se můžete těšit již do několika hodin.

Co jsou sekční garážová vrata? Proč výprodej?

Termín sekční označuje způsob otvírání a zavírání vrat. Sekční garážová vrata totiž po jednotlivých úsecích – sekcích zajíždějí nebo naopak vyjíždějí po kolejnici ven a dovnitř. Nejsou tedy celistvá, ale členěná. Kolejnice je umístěna pod stropem, kde je také křídlo vrat při otevření uloženo, a tak nikde nepřekáží. V desce vrat mohou být umístěny i dveře nebo větrací otvor řešený stejně jako celá vrata.

Materiál a vzhled sekčních garážový vrat

Hlavními materiály, z nichž mohou být tato garážová vrata vyrobena, jsou galvanizovaná ocel, hliník, dřevo a sklolaminát. Díky tomu jsou vrata dostupná ve všech možných barevných odstínech. Dřevěná vrata působí více tradičně a řemeslně, oproti tomu vrata z kovu nebo sklolaminátu vypadají elegantně a moderně. Pokud je pořídíte v barvě fasády nebo ostatních výplní, oken či dveří, celkový koncept budovy nijak nenaruší. Sekční garážová vrata včetně těch ve výprodeji jsou navíc bezpečná a těžko překonatelná pro vaše případné nevítané návštěvníky.

Výprodejová sekční garážová vrata

Garážová vrata se dají pořídit kusově nebo přímo na míru vašemu otvoru. V případě výprodejových vrat můžete získat až 40% slevu na vrata přímo na míru. Sleva se vztahuje na všechny typy sekčních garážových vrat. V případě, že bude váš otvor pro vrata vhodný, může jít i o hotové výrobky, například z expozic, nebo na vrata vyrobená v jiné barvě než jakou si původní objednatel přál, a proto skončila zapomenutá na skladě. V opačném případě se sekční garážová vrata výrábí na míru. Nemusíte se však bát, že byste tím ztratili svůj nárok na výprodejovou slevu. Stačí poptat ještě dnes a během několika hodin si porovnat všechny cenové kalkulace dodavatelů. Do poptávky doporučujeme připsat rovnou i rozměry vašeho garážového otvoru a poznámku, že si přejete výprodejovou slevu.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno