1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stavba garáže

Je mnoho způsobů, jak lze stavbu nové garáže pojmout. Nejen že ji můžete postavit jako přístavbu ke stávajícímu domu nebo zcela solitérně. Nemusí se jednat ani o zděnou stavbu. Oblíbené a hojně poptávané jsou také plechové garáže pro jedno i více stání klasických i atypických rozměrů.

Pustíte se do realizace sami?

Dáte-li přesto přednost zděné stavbě, budete stát před rozhodnutím, zda se pustit do realizace na vlastní pěst, nebo si necháte garáž postavit na klíč. V prvním případě pro vás rádi poptáme jak stavební materiál, tak i šikovné zedníky a moderní garážová vrata.

Vyberte si některý z typových projektů.

Nejen rodinné domky i garáže se staví dle typových projektů uzpůsobených osobním požadavkům každého klienta. Vyberte si jeden z nich nebo si nechte nakreslit garáž na míru. Poptáme je pro vás zdarma a snadno si srovnáte jejich cenové nabídky.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno