1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Zimní zahrady a zasklené pergoly

Nic nevykouzlí takovou atmosféru jako posezení v zimní zahradě ve společnosti cizokrajných rostlin nebo klidné popíjení kávy s dobrou knihou v pod večer pod zasklenou pergolou. Zimní zahrady byly a stále jsou vítaným zpestřením a rozšířením interiérů. Díky nim se snadno ocitnete ve společnosti teplomilného rostlinstva v každém ročním období a bez nutnosti překročení hranic. Zasklené pergoly zase ocení každý, kdo si rád hoví na zahrádce a nechce se nechat omezovat nepřízní povětrnostních jevů.

Vybírejte kvalitní dodavatele, dostanete kvalitní produkty

Ať už se rozhodnete pro zasklenou pergolu nebo zimní zahradu, nepodceňujte výběr materiálů a kvalitu provedení. Jistě se z pořízených konstrukcí chcete těšit co nejdéle, bez poruchy a zejména u zimních zahrad spojených s interiérem je nutné dbát nejen na kvalitní řemeslné provedení, ale i promyšlený projekt, který nedovolí vznik tepelných mostů nebo plísní v důsledku vysoké vlhkosti.

Myslete na celkový koncept

Pořídit si zimní zahradu nebo pergolu je snem kdejakého majitele rodinného domku. Než si je ale pořídíte, promyslete, jak bude stavba nebo vaše zahrada jako celek vypadat a jak zapadne do okolní zástavby. Pokud si nejste jisti, jak přístavbu zimní zahrady vyřešit, poraďte se s architektem.

Zimní zahrady

Vneste do svého interiéru více světla a trochu exotiky a kdykoli relaxujte ve své zimní zahradě se vzpomínkou na letní dovolenou a teplomilné rostliny, kterým se teď daří i u vás doma. Zimní zahrada ale neslouží jen k pěstování rostlin, slouží jako prostor pro setkávání a posezení v jakékoli společnosti. Dobře provedená konstrukce zimní zahrady je dostatečně odvětrávaná a nedovolí vlhkosti ani teplotám narušit rovnováhu klimatu ve vašem domě.

Zasklené pergoly

Ať už solitérně nebo přisazené k fasádě domu, budou vaší zahradě rozhodně slušet. Na rozdíl od otevřených pergol, do té zasklené nefouká ani neprší a bude se vám tam dobře odpočívat nebo třeba slavit v každém ročním období. Můžete však v klidu zvážit i otevřenou zahradní pergolu nebo pergolu ke zdi.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno