1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Zahradní pergoly dřevěné otevřené

Kdo by si nerad poseděl na zahrádce se snídaní a šálkem voňavé kávy nebo večer v šeru se skleničkou dobrého vína. Zařiďte si takové posezení pod zahradní otevřenou pergolou. Pergolu oceníte nejen v osamělých meditačních chvilkách, ale i při pořádání letních večírků či klidnějším posezení s přáteli.

Pergola příjemně osvěží vaši zahradu

Máte pocit, že vaší zahradě stále něco chybí? Možná je to právě místo, kde si můžete v klidu posedět a zůstat spojeni s přírodou. Pergoly a zahradní přístřešky nejen že jsou praktické, ale lichotí zahradě jako celku a rozšiřují obytný prostor na celý váš pozemek. Vaše zahrada se stane vaším druhým obývacím pokojem a dost možná tam budete mnohem radši. Rozměrům dřevěných pergol se de facto meze nekladou, máte-li nadstandardní požadavky, není nic jednoduššího, než zadat zakázku truhláři (toho s nejlepší nabídkou můžete poptat tady u nás). Věříme ale, že si mezi nabídkami našich dodavatelů tu pravou zahradní dřevěnou a otevřenou pergolu vyberete.

Dřevo věčné i vděčné

Dřevo je stavební materiál využívaný již od pradávna. Dobře ošetřené dřevo vám bude sloužit spoustu let bez poruchy a navíc je to přírodní materiál, který se pro stavbu zahradních otevřených pergol skvěle hodí. Dřevo je vděčným materiálem pro venkovní odhalené stavby. Tím, že ho necháte v klidu dýchat a pracovat, bude vám vděčně sloužit mnohem déle, než kdybyste ho schovávali. Jeho vzhled lze navíc snadno obnovit nebo zcela změnit pomocí brusky, laků, nátěrů a mořidel, a kdyby některý trámek přece jen podlehl degradaci dříve, než by se čekalo, není problém ho vyměnit za nový. Pokud však máte pro pergolu málo místa, můžete zvážit i zastřešenou pergolu ke zdi.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno