1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Pergola ke zdi zastřešená

Rozšiřte obytnou plochu vašeho domu o zahradní pergolu. Zastřešenou zahradní pergolu můžete snadno navázat na fasádu stávajícího objektu a užívat si z ní výhled do celé zahrady. Není nad letní posezení v přírodním duchu, při kterém na vás navíc neprší.

Zahradní pergola vnese svěží vánek nejen do vaší zahrady

Už víte, jak velká má vaše pergola být? Jaké materiály by se vám líbily a kterým nábytkem ji vybavíte? Tak se ještě na chvíli zamyslete nad celkovým konceptem stavby a vyberte takovou konstrukci, která splyne v symbióze nejen se zahradou a vaším domem ale i s okolní zástavbou. Zastřešená pergola přisazená ke zdi může totiž zcela změnit původní ráz objektu a ne každá změna je nutně k lepšímu. Vyberte proto takovou konstrukci, v níž se budete cítit dobře.

Dbejte na konstrukční detaily

Už už se vidíte, jak usrkáváte kávu pod hotovou pergolou, ale vězte, že provedení konstrukčních detailů není radno ošidit. Dbejte, aby prováděcí firma dobře vyřešila napojení na fasádu a případné zásahy do ní ošetřila proti únikům tepla. Provedení může ovlivnit životnost celé konstrukce. Dalším kritickým místem je zastřešení a založení, ani tady není na škodu hotovou práci zkontrolovat.

Po troše práce už jen dlouholetá odměna

Zvolíte-li kvalitní a vhodné materiály a šikovné řemeslníky, budete se ze své zahradní pergoly těšit mnoho let. Vyhrajte si s aranžmá květin a jinou dekorací, zakomponovat můžete i krb nebo gril. Zastřešená pergola je místo k odpočinku a tak si ji zařiďte tak, aby vás těšila nejen v létě ale celý rok.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno