1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Viadrus U26

Viadrus U26 je automatický kotel z řady Robot se zásobníkem pro automatické přikládání pro spalování tuhých paliv. Viadrus U26 Robot splňuje i nejpřísnější požadavky směrnic pro udělení emisní třídy číslo 4! Dlouhou životnost zařízení zajišťuje celo-litinový výměník a snadná údržba stroje. Kotel dosahuje účinnosti přes 88 %. A vybrat si můžete opět z pestré výkonnostní škály modelů kotlů U26 Robot! Vytápění pomocí kotlů Viadrus U 26 Robot je tak více efektivní a hospodárné.

Ohřívejte vodu s kotlem U26 Robot

Kotel U26 Robot je primárně určen na vytápění, ovšem lze jím i ohřívat teplou vodu. Automatický kotel lze navíc využít i pro přestavbu a zvětšit tak jeho přednosti. Na výměník kotle Viadrus U26 Robot se navíc vztahuje 15letá záruka.

Přiložte do kotle Viadrus U26 robot

Ale jen jednou za čas, protože U26 Robot je automatický kotel se zásobníkem pro automatické přikládání. Spalovat v něm můžete černé a hnědé uhlí či dřevní pelety. Nevyššího výkonu kotel dosahuje při spalování dřevních pelet a černého uhlí. Tři výkonnostní modely kotle U26 Robot zahrnují kotel o výkonu od 6,3 kW do 26 kW, U26 o výkonu 7 kW až 30 KW a nejvýkonnější model kotle U26 Robot s výkonem od necelých 8 kW do 34 kW. Kotel Viadrus U26 doporučujeme porovnat i jeho menším bráchou Viadrus U22 nebo naopak tím větším Viadrus U32.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno