1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Viadrus U22

Automatický kotel na tuhá paliva Viadrus U22 Robot je ekologický kotel s dlouhou životností díky celo-litinovému výměníku české výroby. Kotel také podporuje možnost ohřevu teplé vody. Je snadno obsluhovatelný i udržovatelný a vejde se i do místností s nižším stropem. Viadrus U22 Robot na tuhá paliva splňuje náročné požadavky evropských norem a řadí se tak do emisní třídy 4.

Výkon na míru s Viadrus U22 Robot

I tento druh kotle Viadrus zahrnuje několik výkonnostních modelů automatického kotle U22 Robot. Při zvolení správného výkonu dostačujícímu k vytopení vašeho objektu bude vytápění efektivnější a hospodárnější bez zbytečného plýtvání palivem a vyrobeným teplem. Rozhodnout se můžete mezi třemi výkonnostními typy v závislosti na počtu článků. Výkon kotle je také odvozen od spalovaného paliva. První typ dosahuje výkonu od 6 kW do 23 kW, druhý od 6,9 kW do 24 kW a třetí nejvýkonnější potom od Viadrus U22 - 7,5 kW do Viadrus U 22 - 27 kW.

Zatopte v kotli U22

Na zvoleném palivu pro spalování v automatickém kotli Viadrus U22 Robot závisí jeho jmenovitý výkon. Vybrat si můžete buď černé uhlí, hnědé uhlí nebo dřevní pelety. Nejvyšších výkonů kotel dosahuje při spalování právě dřevních pelet a černého uhlí, o něco nižšího výkonu pak docílíte spalováním uhlí hnědého.Pokud byste preferovali větší kotel, pak doporučujeme porovnávat Viadrus U26 nebo Viadrus U32.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno