1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Viadrus U 32

Celý název zplyňovacího kotle Viadrus je Hercules U 32 . Kotel Viadrus Hercules U 32 je určen k ekologickému spalování tuhých paliv, tedy dřeva a uhlí. Dochází v něm k takzvanému procesu zplyňování, díky němuž se palivo spaluje efektivněji. Kotel na tuhá paliva Viadrus Hercules U 32 vyhovuje nejpřísnějším normám pro emisní třídu 5 a je tedy navržen v tzv. ekodesignu.

Viadrus U 32 i pro samotížný oběh

Viadrus Hercules U 32 s výkonem 19 – 20 kW a 89% účinností se hodí jak do novostaveb, tak i do větších objektů. Poradí si i se samotížným oběhem bez nutnosti čerpadel. Viadrus Hercules U32 má také nízké nároky na tah komína a odvod spalin zajišťuje bez pomoci ventilátorů, tedy nepotřebuje ke svému běhu žádnou elektrickou energii.

Česká kvalita, která dlouho vydrží

Hlavní surovina, z níž je zplyňovací kotel na tuhá paliva U 32 vyroben, je litina. Díky litinovému výměníku české výroby nabývá kotel dlouhé životnosti. Hercules U 32 se také jednoduše obsluhuje a jeho údržba je též nenáročná. Kotel je určený k ručnímu přikládání.

Viadrus Hercules U 32 jako ekologická volba

Hercules U 32 nepotřebuje elektřinu, spalování v něm je založeno na zplyňování paliva, pracuje s vysokou účinností a má dlouhou životnost. To jsou nepopiratelně parametry správného eko kotle, který můžete poptat prostřednictvím našeho poptávkového formuláře.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno