1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Suchá výstavba a zdivo

Kde koupíte nejlevnější cement, sádru, Ytong, cihly nebo sádrokartonové desky? Přece ve stavebninách, ale těch našich, které jsou online, dostupné 24 hodin, a to z celé ČR. Nabídka uspokojí profesionální řemeslníky, domácí kutily i realizační firmy. Stačí zadat poptávku a vybrat si z nabídek podle ceny nebo lokality. Jednoduše si navíc domluvíte dodání včetně dopravy a máte to bez starostí!

Poptávka je u nás ZDARMA

Není v tom žádný trik! Zkrátka poptáte stavební materiál pro suchou stavbu, specifikujete lokalitu a poptávaný materiál a nabídky už si vás najdou sami. Z prvních budete vybírat už za pár hodin od poptání.

Výhody jsou na vaší straně

Nechce se vám objíždět jeden hobbymarket za druhým? Nemáte čas shánět a porovnávat kolik, co stojí? Se StavebninyX to zvládnete z jednoho místa a za pár minut. Domluvte se s dodavatelem na dopravě, nebo si pro materiál sami zajeďte. Chybí vám nářadí? Poptejte ho. Potřebujete doplnit pracovní síly? I to s námi zvládnete raz dva. Díky nám stavebniny pořídíte levněji i na poslední chvíli!

Neomezený výběr

Takový výběr stavebnin nenajdete nikde jinde. Ať přijdete s jakýmkoliv přáním uděláme všechno proto, abychom vám ho splnili. Můžete poptat konkrétní výrobek a jeho značku, anebo jen specifikovat druh materiálu a vybrat si z dostupných možností. Poptat ale můžete i ceníky jednotlivých výrobků a doma si tak naplánovat rozpočet pro váš nový projekt. S námi to jde raz dva.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Ivo Šťastný, České Budějovice

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno