1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Odhlučnění sádrokartonem

Sádrokartonové desky disponují řadou výhod. Při odhlučnění prostor je pro nás výhodná zejména jejich nízká váha a tedy i snadná manipulace s nimi a dobré akustické vlastnosti. Troufnete-li si na montáž sádrokartonu, můžete se pustit do odhlučnění sami. Chcete-li mít ale jistotu, že bude práce odvedena včas, kvalitně a bez zbytečných ztrát na materiálu, sjednejte si raději školeného sádrokartonáře. Ty nejlepší přímo z vašeho kraje můžete poptat prostřednictvím tohoto online formuláře zcela zdarma.

Jak to funguje?

K odhlučnění stěn se používají takzvané předstěny, kdy sádrokarton tvoří jejich lícní část a je upevněn na nosném roštu. Vnitřek stěny je pak vyplněn izolačním materiálem. Pro odhlučnění stropů pak konstruujeme předsazené podhledy. Jedná se zhruba o stejný princip jako u předstěn. Obě konstrukce pak také slouží zároveň jako akustická i tepelná izolace. Nejen že už tedy neuslyšíte od sousedů ani hlásek, ale nebude vám k nim ani utíkat teplo.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno