1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Montáž sádrokartonu cena za m2

Zajímá vás, kolik stojí montáž sádrokartonu? Poptejte konkrétní konstrukci (montáž sádrokartonových stropů, podhledy, předstěny, sádrokartonové příčky apod.) a udělejte si představu o cenách za m2 práce a materiálu.

Chcete znát cenu samotného materiálu?

Zašlete nám zdarma poptávku sádrokartonových desek včetně roštů a spojovacích materiálů a my vám do několika málo hodin doručíme nabídky místních stavebnin i hobby marketů. Snadno si tak uděláte přehled o cenách na trhu a při realizaci vás už nic nepřekvapí. Odeslat poptávku je navíc snadné. Stačí, když vyplníte jednoduchý online formulář a o zbytek se postaráme.

Lokálně za lepší ceny

Chcete-li ušetřit ještě více, uveďte do poptávky také lokalitu realizace. Lokální firmy i řemeslníci jsou často levnější a svoji práci odvádějí pečlivě, protože si zakládají na místních referencích. Nemusíte jim navíc platit další peníze za přepravu.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno