1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Plastové trubky - vše, co potřebujete vědět

Nabídka plastových trubek:
- plastové odpadní trubky
- vodovodní plastové trubky
- plastové trubky pro instalace plynu
- měděné a mosazné trubky pro
  instalace topení

- drenážní trubky

Ušetřete až 40% ceny a několik hodin času.
Vyberete si online dodavatele, který vám nabídne nejlepší cenu a podmínky dodání.

Plastové trubky dělíme do různých kategorií a to dle účelu (viz výše vpravo). Veškeré námi nabízené plastové trubky jsou atestované a schválené evropskými laboratořemi a zkušebnami. Současně námi nabízené plastové trubky a příslušenství splňují veškeré české normy (ČSN).

Odpadní plastové trubky – PVC trubky


- Jsou vyráběné z PVC a polypropylenu. Dělí se na odpadní trubky pro venkovní využití (KG trubky) a vnitřní využití (HT trubky).

Vodovodní plastové trubky


- Plastové trubky z polyetylenu (PE trubky) jsou ideálním řešením pro podzemní rozvody vody, plynu a celé řady dalších médií.

PPR trubky

- Plastové trubky z polypropylenu (PPR trubky). Plastové trubky z polypropylenu se hodí pro rozvody studené a teplé vody, pro podlahové vytápění, stěnové vytápění či stěnové chlazení.

Plastové trubky pro instalace plynu

- Pro instalace plynu lze využít zmíněné PE trubky, tedy plastové trubky z polyetylenu či měděné trubky, mosazné trubky nebo trubky z černého železa.

- PE plastové trubky jsou určené pro vedení plynu pod zemí v exteriéru, pro vedení plynu v domě doporučujeme trubky měděné či z černého železa

Plastové trubky pro drenáž

- Dále nabízíme plastové drenážní trubky. Plastové trubky pro účely drenáže, tedy tzv. drenážní trubky, jsou určené pro svádění dešťové vody z pozemků.

Topenářské trubky

- Pro rozvody topení lze využít trubky měděné, železné a PPR trubky pro podlahové vytápění.

Měděné trubky

- Měděné trubky lze využít pro rozvody plynu či topení.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno